Pri návšteve predajne sa prosím riaďte príslušným nariadením v zmysle VYHLÁŠKY Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Ďakujeme

Tipy expertov

 

Tipy majstrov grilu

Metódy grilovania

Otázky a odpovede

Doba pečenia

Grilovanie v zime

 


V tejto kategórii budete nachádzať množstvo rád a tipov, ktoré vám pomôžu stať sa skutočným majstrom grilu. Pokúsime se vás previesť všetkými nástrahami a naučiť vás základy správneho grilovania.

Naučíme vás aké sú metódy grilovania, prezradíme vám tajné tipy majstrov grilu odpovieme a následne zverejníme všetky vaše otázky a odpovede týkajúce sa používania grilov Weber.

Ďalej pre vás pripravujeme najväčšiu databázu grilovacích receptov s fotografiami a podrobným popisom prípravy.

Uhlie, plyn či elektrina

Beriete grilovanie viac ako show či viac ako labužnícky zážitok? Ste od prírody opatrní či radi ľahko hazardujete. Je pre vás dôležitejšia cesta alebo cieľ? Práve takéto otázky vám pomôžu vybrať ten správny gril. Gril, podobne ako šaty či auto, odráža našu povahu a náturu.

V prípade, že ste viac šoumen, nevadí vám trochu popola a dymu, ste jasný adept na majiteľa niektorého z kotlových grilov Weber. Práve po griloch na drevené uhlie siaha väčšina profesionálnych kuchárov, keďže drevené uhlie dáva väčší žiar ako plyn a hlavne získate viac tej pravej chuti grilovania.

Prečo teda vôbec niekto volí gril na plyn či elektrinu? Protože plynový gril je stávka na istotu. Väčšinu plynových grilov zapálite stlačením tlačidla. Teplotu grilu ovládate otočením gombíkov a nemáte prakticky chladnejšie a teplejšie miesta. Elektrický gril zase využijete tam, kde je používanie plynových grilov či grilov na drevené uhlie zakázané.

Takže je jasné, že grily na drevené uhlie budú vždy vyžadovať viac pozornosti a možno sa vždy všetko nepodarí, ale preto je predsa grilovanie taká zábava....

Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím