Weber gril Summit Kamado S6

Doprava zdarma

Weber gril Summit Kamado S6 na drevené uhlie s priemerom až 61 cm

Dostupnost: skladom
Výrobca: Weber
Kategórie: Grily na drevené uhlie
Expedícia: na otázku

1 999 €

Cena bez DPH: 1 665,83 €

Weber gril Summit Kamado S6 na drevené uhlie je stvorený pre milovníkov grilovania, ktorí radi objavujú nové možnosti, posúvajú svoje hranice a chuť je pre nich najdôležitejším ukazovateľom úspechu. Grilovanie, údenie a metóda low & slow v jednom. To je absolútna špička grilov na drevené uhlie, alebo brikety od spoločnosti Weber, gril Weber Summit na drevené uhlie.

Weber gril Summit Kamado je majstrovské dielo, ktoré dokáže naozaj všetko. Dvojpláštový kotol, ako aj poklop zo vzduchovou izoláciou, zaistí perfektnú kontrolu nad teplotou vo vnútri grilu. Samozrejmosťou je porcelánom smaltovaná povrchová úprava pre dlhú životnosť grilu. Rozpalovanie zabezpečuje plynový Snap-Jet zapalovací systém,…

viac

Weber gril Summit Kamado S6 na drevené uhlie je stvorený pre milovníkov grilovania, ktorí radi objavujú nové možnosti, posúvajú svoje hranice a chuť je pre nich najdôležitejším ukazovateľom úspechu. Grilovanie, údenie a metóda low & slow v jednom. To je absolútna špička grilov na drevené uhlie, alebo brikety od spoločnosti Weber, gril Weber Summit na drevené uhlie.

Weber gril Summit Kamado je majstrovské dielo, ktoré dokáže naozaj všetko. Dvojpláštový kotol, ako aj poklop zo vzduchovou izoláciou, zaistí perfektnú kontrolu nad teplotou vo vnútri grilu. Samozrejmosťou je porcelánom smaltovaná povrchová úprava pre dlhú životnosť grilu. Rozpalovanie zabezpečuje plynový Snap-Jet zapalovací systém, ktorý dokonale rozpáli Vaše brikety, alebo drevené uhlie.

V základnej výbave je nerezový rošt GBS, pre akékoĺvek doplnky GBS. V poklope je integrovaná termosonda pre kontrolu teploty počas grilovania. Gril je vybavený masívnym vozíkom z pevnej a kvalitnej ocele s drôteným košom na príslušenstvo. Extra veľký popolník zabezpečuje, pohodlné a jednoduché odstránenie popola a samozrejmosťou je aj pantovaný čistiaci systém One Touch.

Veľký pracovný stôl z nerezovej ocele, poskytne dostatočný priestor, na odkladanie a prípravu všetkého čo budete potrebovať. Prieduch v poklope zo systémom Rapidfire zabezpečuje, rozpálenie grilu aj zo zatvoreným poklopom. Navyše poklop sa otvárana na pružine, čiže jednoduchá manipulácia manipulácie s kotlom grilu je samozrejmosťou.

Ďalšou súčasťou grilu Weber Summit na drevené uhlie je zásuvka na uskladnenie ocelového difúzera a priestranný zásobník na brikety, alebo drevené uhlie.

Popis výrobku

- Poklop a kotol z kvalitnej, porcelánom smaltovanej ocele
- Dvojpláštový kotol aj poklop zo vzduchovou izoláciou
- 4 plastové kolieska s novou krytkou kolies sú nárazu a mrazu odolné a dajú sa zabrzdiť pre  lepšiu stabilitu grilu
- Pevná konštrukcia so zvarenými úchytmi a nožnými spojnicami
- Polohovatelný difuzér z nerezovej ocele

- Snap-Jet zapaľovací systém/kartuš nie je súčasťou balenia/
- GBS nerezový grilovací rošt
- Integrovaná termosonda v poklope grilu 
- Odklápací poklop s pružinovým pántom
- Extra veľký popolník

-  Prieduch Rapidfire v poklope zvyšuje prúdenie vzduchu, čím dochádza k rýchlemu dosiahnutiu vysokého žiaru grilu
- Čistiaci systém One-Touch pre bezproblémové čistenie grilu
- Nastaviteľný palivový rošt pre údenie alebo grilovanie pri vysokom žiaru
- Gourmet BBQ System (podukty možno zakúpiť samostatne)

Technická špecifikácia

Plocha roštu: 61 cm
Rozmery: 121 cm výška, 143,8 cm šírka, 88,9 cm hĺbka
Materiál: pocelánom smaltovaná oceľ, nerez, oceľ 
Hmotnosť:82 kg

Záruka: Kotol a madlá 10 rokov, ostatné 2 roky

 

Kontaktný formulár
Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím