Pri návšteve predajne sa prosím riaďte príslušným nariadením v zmysle VYHLÁŠKY Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Ďakujeme

Darčeky k objednávkám

Veľmi si vážime všetkých našich zákazníkov a preto sme si pre Vás pripravili nasledujúce darčeky, ku všetkým objednávkam, ktoré od nás dostanete,či už nakúpite online prostredníctvom nášho elektronického obchodu www.wgrills.sk , alebo priamo v našej kamennej predajni v Bratislave.

Pokiaľ nakúpite prostredníctvom nášho obchodu www.wgrills.sk tovar v hodnote 50 eur a viac, dopravu máte vždy ZDARMA.

Pokial nakúpite prostredníctvom nášho obchodu www.wgrills.sk tovar v hodnote 300 eur a viac, dostanete od nás skvelú novinku Weber grilovanie STEAKY, alebo inú knihu znašej ponuky  podľa aktuálnej dostupnosti.

 

 

Všetky grily modelovej rady Genesis II, grily Summit, grily Smokefire a grily Pulse Stand, Vám osobne doručíme, poskladáme a predvedieme. Priamo na mieste Vám vysvetlíme a predvedieme funkčnosť grilu, ovládanie a grilovacie techniky spojené s grilovaním. To všetko samozrejme zadarmo a v rámci celej SR.

 

 

                                   

                 

Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím