LIATINOVÉ RIADY LODGE
Už ste sa niekedy zamilovali do kúska riadu?   

Pokial nie, pripravte sa na to. Existuje mnoho dôvodov, prečo kuchári a kuchárky milujú svoje liatinové panvice a hrnce. ponúkame Vám niekoĺko tipov, ako vyťažiť z vášho varenia to najlepšie.

Aby Vám riady vydržali 100 rokov.

 Liatinové riady neumývajte ihneď po ukončení varenia, umývajte ich ručne jemným prípravkom na riad, alebo čistou vodou. Po umití riad starostlivo osušte látkovou, alebo papierovou utierkou. potrite veľmi tenkou vrstvou rastlinného oleja, pokial je povrch ešte teplý po umití. Uchovávajte váš riad na suchom mieste. A je to!

Údržba.

Čo je seasoning? Ako seasoning sa označuje, už z výroby zapečený jedlý olej do povrchu liatinového riadu. Vytvára prirodzený,ľahko udržiavatelný povrch, ktorím sú litinové riady Lodge preslávené a to bez akejkoľvek chémie.
Čím viac varíte,tím získava lepšie vlastnosti. Seasoning si vytvárate, udržujete, renovujete a vďaka tomu Vám riad môže vydržať aj 100 rokov.

Ďalšie informácie a produkty nájdete na: www.panvicelodge.sk 

LIATINOVÝ HRNIEC LODGE S POKRIEVKOU

LIATINOVÝ HRNIEC LODGE S POKRIEVKOU

Liatinový hrniec Lodge s pokrievkou a objemom 4,7 litra

Skladom

99,99 €

HLBOKÝ LIATINOVÝ HRNIEC LODGE

Náš tip
HLBOKÝ LIATINOVÝ HRNIEC LODGE

Camp Dutch Oven alebo hlboký liatinový hrniec na nožičkách s pokrievkou a objemom 4,7 litra

Skladom

139,10 €

1 2
Filter produktov
Cena
32
139
  • Značky
Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
Toptrans
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím