Darčeky k objednávkám

 Veľmi si vážime všetkých našich zákazníkov a preto sme si pre Vás pripravili nasledujúce darčeky, ku všetkým objednávkam, ktoré od nás dostanete,či už nakúpite online prostredníctvom nášho elektronického obchodu www.wgrills.sk , alebo priamo v našej kamennej predajni v Bratislave.

 Pokiaľ nakúpite prostredníctvom nášho obchodu www.wgrills.sk tovar v hodnote 50 eur a viac, dopravu máte vždy ZDARMA.

Pokial nakúpite prostredníctvom nášho obchodu www.wgrills.sk tovar v hodnote 300 eur a viac, dostanete od nás skvelú novinku Weber grilovanie STEAKY, alebo inú knihu znašej ponuky  podľa aktuálnej dostupnosti.

Navyše všetky grily od modelovej rady Genesis II od predajnej ceny 999 eur s dph  a Summit, Vám osobne doručíme, poskladáme a predvedieme. Priamo na mieste Vám vysvetlíme a predvedieme funkčnosť grilu, ovládanie a grilovacie techniky spojené s grilovaním. To všetko samozrejme zdarma.

                                  

A aby toho nebolo málo,k vybraným grilom z našej ponuky získate automaticky stojan na kotlety a rebierka Weber Style v hodnote 50 eur úplne zadarmo. A ku grilu grilu na drevené uhlie WEBER GRIL KETTLE PLUS 47CM obal v hodnote 39.99 taktiež úplne Zadarmo.

 

A navyše pri každom grile z našej ponuky si máte možnosť vybrať z ďalších darčekov. Ak si náhodou nebudete vedieť vybrať z darčekov pri jednotlivých produktoch, alebo to nieje to počom túžite, neváhajte sa na nás obrátiť a vždy vieme vybrať darček, ktorý Vám určte urobý radosť.                                

                 

Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
Toptrans
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím